Başlarken…

Siteye uzun soluklu bir ara verip, www.suhaaltinoz.com adresini adam akıllı oturttuktan sonra ilk göz ağrımızı bir kez daha ayağa kaldırmaya karar verdik. Verdik diyorum çünkü bu işler tek başıma benimle olmuyor. İnşaat mühendisi, harita mühendisi, overlokçu, son ütücü, greyder operatörü dostum Emrah Erdem Özlü tasarım ve teknik destek işlerini takip etmese her şey daha zor yürür. Kendisine müteşekkirim.

Site alt yapısı yine WordPress olacak. Güvenlik açıklarıyla falan uğraşacağız ama, görselliği en iyi kullanabildiğimiz yer de burası. Bunun için de en uygun temanın Ios8 görünümlü modern bir tema olacağını düşündük. (Kullandığımız temanın Türkçeleştirilmesiyle ilgili çalışmalar devam ediyor.) İstiyoruz ki bir yandan okuyun, bir yandan da içiniz açılsın. Aydınlık bir site olsun, kanunların sıkıcı dilinden uzak dursun.

Önce haftalık makaleler başlayacak ki, sanırım yakın zamanda yerel basında da yayınlanacak. Daha sonraki hedef soru-cevap sistemini geliştirmek ve günlük ya da gün aşırı yazılara geçebilmek. Çünkü sorular ve sorunlar yazılı basını bekleyecek durumda değil. İnternet medyası ışık hızında ilerlerken, bizim nehir kenarında oturup bakmamız ne kadar da ayıp olur.

Allah yolumuzu açık etsin. Çalışacağız, yorulacağız ve yapabildiklerimizle, yol gösterebildiklerimizle mutlu olacağız. altinoz.com.tr nin bu yeni döneminin sloganı işte bu olacak:

Basit bir adamın elinden geleni yapmaya çalışması, zeki bir adamın tembelliğinden iyidir.

Bu Yazıyı Paylaşın