altinoz.com.tr Google Play Store'da

Akıllı telefonların hayatın her alanına girdiği bir ortamda altinoz.com.tr sitesinin akıllı telefonlar için hazırlanmış bir uygulamasının olmaması elbette düşünülemezdi. Bu uygulamayı daha önce hazırlayıp sunmuştuk. Ona beta sürümü diyelim, bugüne bakalım.

Aslında uygulama temel olarak cihazınızda sizi uğraştırmadan bir kısa yol oluşturmaktan ibaret, ancak sitenin mobil versiyonu da hemen hemen hazır. O da tamamlandığında tam bir uygulama haline gelecek.

Akıllı telefonlar android ve ios işletim sistemlerini yaygın olarak kullanıyorlar ve her ikisi için farklı uygulamalar var. Her ikisini de kısaca anlatıyorum:

ANDROID

Google Play Store’da “inebolu” ya da “altınöz” araması yaptırırsanız uygulama zaten önünüze geliyor. Yüklemenizde herhangi bir sakınca yok, çünkü gerekli bütün kontroller yapılmış ve sertifikaları almış durumda. Uygulamayı akıllı telefonunuza yüklemek için aşağıdaki kare kodu, akıllı telefonunuzdaki kare kod okuyucu ile okutmanız da yeterli.

chart

IOS

Iphone ve Ipadler için henüz özel bir uygulamamız yok. Çok düşeş bir şey olmazsa yakın zamanda olacağını da zannetmiyorum, zira Apple Store’da uygulama yayınlatmak çok kolay değil. Bu yüzden ios kullanıcıları siteyi ilk ziyaretlerinde masaüstüne kısa yolu kendileri oluşturmak zorunda.

Bu Yazıyı Paylaşın