Hemşehrimiz Emrah Erdem Özlü Autodesk Teknik Zirvesi’nde

İlçemiz eşrafından rahmetli Aziz Özlü’nün oğlu İnşaat ve Harita Mühendisi Emrah Erdem ÖZLÜ, 3-4 Ekim 2018 tarihinde Marriott Hotel İstanbul Şişli’de gerçekleştirilecek olan Autodesk Teknik Zirvesi etkinliğinde konuşmacı olarak yer alacak.

3 Ekim’de Üretim Sektörü Oturumları ve 4 Ekim’de Yapı Sektörü Oturumları olarak iki ayrı günde düzenlenecek zirvede, yapı ve üretim sektörü profesyonelleri bir araya geliyor. Mevcut Autodesk kullanıcılarının hedeflendiği bu buluşma, katılımcıların ürün ve çözümleri ile ilgili teknik bilgi seviyesini ve teknik yeterliliklerini artırmaya yönelik içeriklerden oluşuyor.

Teknik oturumlar ve bilgisayarlı uygulama çalışmalarını içeren laboratuvar oturumlarında, üretim ve yapı sektörlerinin farklı alanlarında uzmanlaşmış konuşmacılar, Autodesk dünyasındaki yenilikleri, Autodesk yazılımlarına dair önemli ipuçlarını ve deneyimlerini sektör profesyonelleri ile paylaşıyor.

Hemşehrimiz Emrah Erdem ÖZLÜ, konuşmasını Yapı Sektörü Oturumları kapsamında 4 Ekim 2018 Perşembe günü saat 14.45-15.45 arasında Ham Araziden İmalata Tüm Arazilerde BIM konusunda gerçekleştirecek.

Bilgi ve katılım için autodeskteknikzirvesi.com

EMRAH ERDEM ÖZLÜ KİMDİR?

28.01.1984 yılında Hatice ve Aziz Özlü’nün oğlu olarak İzmit’te doğan Emrah Erdem Özlü, ilköğretimini İnebolu Ortaokulu’nda, lise öğretimini ise Mustafa Kaya Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği ve Harita Mühendisliği bölümlerini bitirdi. Yüksek lisansına İstanbul Teknik Üniversitesi/FBE/INM Ulaştırma Mühendisliği Programı ile devam eden Özlü, ticari faaliyetlerini kurucu-sahibi olduğu IDEArc Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik Ltd. Şti. ile sürdürmektedir. Kentsel tasarım projeleri, sanayi alanları ve trafik düzenlemeleri konusunda ödüllü çalışmaları vardır ve yine bu konularda pek çok ödüllü projeye danışmanlık hizmeti vermiştir. 1 yılı aşkın süre İKAD İnebolu Kültür Turizm Araştırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığını da yürüten Emrah Erdem Özlü, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: inebolupostasi.com

Bu Yazıyı Paylaşın