tarafından eklendi tarafından eklendi
altinoz.com.tr

altinoz.com.tr Ios ve Android Uygulamaları Yayında

Siteyi başından bu yana takip eden mevzuat meraklıları, zaman içinde çalışa çalışa siteyi hangi noktaya getirdiğimizi herhalde görüyorlardır. En azından ziyaretçi sayısındaki istikrarlı artışın devam etmesi bunun görüldüğünü de gösteriyor diyebiliriz.

altinoz.com.tr şimdi bir kademeyi daha atlıyor. Artık Ios (Iphone-Ipad) ve Android (Samsung vb.) tabanlı telefonlarınızla, tabletlerinizle mobil uygulamalarımıza ulaşabileceksiniz. Mobil uygulamalarımızı cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize kurduğunuzda, önemli mevzuat değişiklikleri, haberler, yazılar ve son ödeme günleri ile ilgili bildirimler de otomatik olarak cep telefonunuza gelecek.

Umut ediyorum ki altinoz.com.tr ile başlayan bu uygulama ilçemiz İnebolu’nun yerel basınını da bir nebze olsun etkiler de, bugüne kadar uzak durdukları mobil uygulamalara ve anlık haber bildirimlerine ilgi gösterirler. 🙂

Sitenin ilk yazısı olan Başlarken…’de Baltasar Gracian’ın şu sözünü kullanmışım:

“Basit bir adamın elinden geleni yapmaya çalışması, zeki bir adamın tembelliğinden iyidir.”

Biz elimizden geleni yapıyoruz, gerisi size kalmış.

IOS UYGULAMASI

(Bağlantıya tıklayabildiğiniz gibi, aşağıdaki karekodu, karekod okutma programınızla da okutarak da uygulamaya ulaşabilirsiniz. Mobil cihazınızdan App Store’da Altınöz aramasını yaptığınızda da mobil uygulamamız yüklemeye hazır olarak önünüze gelecektir.)

ANDROID UYGULAMASI

(Bağlantıya tıklayabildiğiniz gibi, aşağıdaki karekodu, karekod okutma programınızla da okutarak da uygulamaya ulaşabilirsiniz. Mobil cihazınızdan Google Play Store’da Altınöz aramasını yaptığınızda da mobil uygulamamız yüklemeye hazır olarak önünüze gelecektir.)

BÜTÜN CİHAZLAR İÇİN OKUTULABİLECEK KAREKODU